Kadeti Trima boljši od Maribora

V soboto, 4.2.2017, smo kadeti Trima gostili ekipo RK Maribor. V drugi tekmi polfinalne skupine B smo zabeležili prvo zmago. S čvrsto obrambo smo si kmalu na začetku tekme priigrali 2 zadetka prednosti in z dobro igro v napadu to prednost tudi obdržali. Skozi celoten polčas smo stopnjevali igro in počasi večali prednost, tako da smo na polčas odšli s prednostjo 5 zadetkov (17:12). Tudi v drugi polčas smo vstopili odločno in prednost je bila vseskozi na naši strani. Priložnost za igro so dobro izkoristili vsi igralci in na koncu smo zasluženo zmagali z 31:23.

RK Trimo Trebnje : RK Maribor 31 : 23 (17 : 12)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Pangrc, Kraševec, Glogovšek, Horžen 6, Jerlah 9, Kmet 2, Kukenberger 2, Majzelj 5, Mlakar, Pangerc 1, Rajk 3, Redek 3, Višček; trener: Benjamin Teraš

Že v torek, 7.2.2017, kadeti igramo zaostalo srečanje proti ekipi RK Gorenje Velenje v Velenju.