Kadeti so se iz Novega mesta vrnili z novo zmago

KadetiV sredo, 11. 12.2013 se je v Novem mestu v dvorani Marof, igrala zaostala tekma 10. kroga državnega prvenstva kadetske lige. Prvi polčas je bil zelo izenačen, v prvem delu prvega polčasa smo prednost gola držali Trebanjci. V drugem delu polčasa, pa so pobudo na igrišču prevzeli domači rokometaši iz Novega mesta. Polčas se je končal z dvema goloma razlike v prid domačih 16:14. V drugem polčasu je bila ura zaveznik domačih, saj so Trebanjci skozi cel polčas lovili zaostanek. 10 minut pred koncem so gostje uspeli izenačiti izid. Vse do konca se je menjavalo vodstvo za gol, a 2 točki so na koncu domov odnesli gostje iz Trebnjega. Rezultat je znašal 31:32.

Strelci za Trebnje:Kotar 11, Rajkovič 1, Mlakar 4, Povhe 4, Željko 4, Potrebuješ Gr. 4,Zaplotnik 2,Verbič 1,Gruden 2, Potrebuješ, Mikec, Vencelj, Stare,Urbič;