Kadeti s točko iz Ivančne Gorice

KadetiV Ivančni Gorici smo 9.11.2013 odigrali tekmo z RK SVIŠ Ivančna Gorica.

Začetek je bil zelo slab, saj so domači takoj povedli za 3 gole, kar nam je dalo vedeti, da smo šli v igro preveč sproščeni. Ta zaostanek smo nato popravili in bili zaradi slabe obrambe in slabega napada, ves čas izenačeni z nasprotniki. Polčas smo hoteli zaključiti s prednostjo, vendar nam to v zadnjem napadu ni uspelo in tako so domačini povedli za en gol. Rezultat ob polčasu je bil 15: 14.

Tudi v drugem polčasu nam ni nič gladko steklo in smo imeli tako v napadu kot tudi pri sedemmetrovkah malo smole. Rezultat je bil tudi v drugem polčasu ves čas izenačen. Končni rezultat je bil 26:26. Pričakovali smo zmago, vendar po tem, kar smo prikazali na igrišču, smo lahko domov odnesli le 1 točko.

RK SVIŠ IVANČNA GORICA: RK TRIMO TREBNJE   26:26 (15:14)

RK TRIMO TREBNJE: Povhe 2, Gruden 1, Krevs 2, Mlakar, Potrebuješ Gregor,Verbič, Mikec, Vencelj, Stare, Rajkovič, Potrebuješ Gašper 4, Kotar 11, Zaplotnik 6, Urbič;