Kadeti premagali tudi Ribnico

V torek, 7.10., smo v športni dvorani v Trebnjem odigrali zaostalo srečanje 2. kola kadetske lige proti ekipi RD Riko Hiše Ribnica. Zahvaljujemo se RD Riko Hiše za razumevanje pri prestavitvi tekme, saj je polovica naših igralcev v prvotnem terminu tekme, uspešno igrala na 12. Igrah prijateljstva v Karlobagu. Tekma se je začela z 20 minutno zamudo sodnikov, vendar to domačinov ni zmotilo in hitro so igralci Trima povedli z 4:1. Z zelo borbeno igro v obrambi in hitrimi protinapadi je Trimo vseskozi večal prednost in polčas dobil z 15:9. Na začetku drugega polčasa smo nadaljevali z dobro igro in povečali prednost na 18:10. Za trenutek smo popustili v obrambi in naredili nekaj zaporednih napak v napadu in Ribnica se je z delnim izidom 5:0 približala le na tri zadetke zaostanka (18:15). Po minuti odmora smo odpravili napake in nadaljevali z dobro igro v obrambi, kar nam je prineslo vodstvo z 26:18 in tekma je bila odločena. Končni rezultat 28:23. Za RK trimo Trebnje so igrali: Potrebuješ, Rajkovič 2, Stare, Špelič, Verbič 9, Brezovar, Falkner, Horžen 2, Kotar Ma. 12, Medved 1, Poglavc, Rogelj, Zakošek, Kotar MI. 2, Hostnik; trener Benjamin Teraš

RK Trimo Trebnje : RD Ribnica Riko Hiše 28:23 (15:9)