v 9. kolu polfinalne skupine A smo kadeti RK Trimo gostili sosede iz Ivančne Gorice. Začetek tekme nikakor ni nakazoval končnega rezultata. Gostje so namreč hitro izkoristili medlost naše obrambe ter nenatančnost v napadu in v 13. minuti povedli z 1:7. Šele v 16. minuti smo uspeli mrežo gostov zatresti drugič, kljub želji pa je semafor v 19. minuti kazal velikih 6 zadetkov prednosti za goste (4:10). Zaigrali smo agresivnejše v obrambi in počasi začeli loviti nasprotnika. Do polčasa nam je to tudi uspelo in na odmor smo odšli s prednostjo 13:11. V drugem polčasu nismo ponovili slabega pristopa z začetka tekme in prednost je v 50. minuti znašala že 12 zadetkov (27:15) in s takšno prednostjo smo tudi zaključili srečanje 31:19.

RK Trimo Trebnje : RK SVIŠ – Škofljica 31:19

RK Trimo: Potrebuješ 1, Rajkovič 1, Stare, Špelič 3, Verbič 6, Horžen 4, Kotar Ma. 13, Medved, Poglavc 1, Rogelj, Zakošek, Kotar Mi. 1, Hostnik, Hriberšek 1; trener: Teraš Benjamin