Dne 28.3.2015, je kadetska ekipa Trima v domači dvorani gostila vedno neugodno ekipo RD Urbanscape Loka. Začetek tekme je bil izenačen, igralo se je gol za gol in šele proti koncu polčasa smo se uspeli odlepiti na dva zadetka prednosti, vendar pa smo to prednost zaradi lastnih napak tudi hitro izgubili. Polčas se je končal z zadetkom prednosti v našo korist – 16:15. Že na začetku drugega polčasa smo dobro zaigrali v obrambi in počasi začeli povečevati prednost. Ta je v 45. minuti prvič znašala štiri zadetke prednosti, kmalu pa je narasla na pet zadetkov. Tekmo smo mirno pripeljali do konca in zabeležili novo zmago – 31:26.

V tem tednu pa kadetsko ekipo Trima čakajo še dve zaostali tekmi. Obe bomo odigrali v gosteh, prvo že v torek 31.3.2015 na Galjevici, drugo pa v petek 3.4.2015 v Novem mestu.

RK Trimo Trebnje : RD Urbanscape Loka 31:26 (16:15)

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ, Rajkovič 5, Stare, Špelič 5, Verbič 5, Brezovar, Horžen 2, Kotar Ma. 8, Medved, Poglavc, Rogelj, Zakošek, Kotar Mi. 6, Hriberšek; trener: Benjamin Teraš