Kadeti potrdili 1. mesto

V soboto, 20.12.2014, smo  kadeti Trima odigrali še zadnjo tekmo v predtekmovalni skupini CENTER II. V goste nam je prišla drugo uvrščena ekipa skupine Sviš-Škofljica. Začetek tekme je bil izenačen, po poškodbi Rajkoviča pa so gostje prevzeli pobudo in povedli z 5:8. Po minuti odmora smo strnili vrste v obrambi in počasi začeli loviti goste. Kmalu je stekla tudi realizacija, ki je v prvi četrtini tekme močno šepala in tako smo do odmora uspeli povesti 13:11. Po odmoru smo nadaljevali z čvrsto obrambo in v napadu uspeli najti prave rešitve. V 45. minuti smo uspeli povečati prednost na 27:19 in tekma je bila odločena. Pohvaliti je potrebno vse igralce za borbeno igro in osvojeno 1. mesto v predtekmovalni skupini.

Po novem letu bo kadetska ekipa Trima nadaljevala tekmovanje v polfinalni skupini. Vsem navijačem Trima in drugim ljubiteljem rokometa želimo SREČNO IN USPEŠNO 2015!

RK Trimo Trebnje : RK SVIŠ-Škofljica 30:22 (13:11)

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ 5, Rajkovič, Stare, Špelič 3, Verbič 7, Brezovar, Falkner, Horžen 4, Kotar Marko 7, Medved 3, Rogelj, Hostnik 1, Hriberšek, Zakošek; trener: Benjamin Teraš