V soboto, 15.11.2014, je kadetska ekipa odigrala srečanje 9. kola predtekmovalne skupine CENTER II in doživela prvi poraz. Motivirani igralci Ribnice so takoj na začetku srečanja povedli in prednost v 15. minuti povečali na 8:4. Igra v obrambi je šepala in tudi v napadu smo bili neuspešni. Z agresivnejšo obrambo smo počasi manjšali prednost domačinov in jih tik pred polčasom uspeli ujeti. Polčas se je končal z rezultatom 15:15. V drugem delu igre pa se je spet ponovil začetek tekme, v obrambi smo izgubljali dvoboje, v napadu pa so se vrstile tehnične napake in zapravljene priložnosti. To so domači igralci izkoristili in 10 minut pred koncem uspeli povesti 25:20. Kljub dvema igralcema manj smo v tistih trenutkih uspeli zmanjšati vodstvo domačih in se približati na 25:23, v končnici pa nismo zmogli preobrata in domačini so zasluženo slavili z 29:27.

RK Trimo Trebnje: Rajkovič 1, Stare, Špelič 5, Verbič 7, Brezovar, Falkner, Horžen 2, Kotar Ma. 11, Medved, Rogelj, Zakošek, Hostnik, Hriberšek 1; trener: Benjamin Teraš

PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (KADETI)