Kadeti nadaljujejo z zanesljivimi zmagami

Kadeti Trima smo v petek, 9.10.2015, gostovali v Ivančni Gorici in z še eno solidno predstavo zanesljivo vknjižili novi dve točki. Do polovice polčasa so domačini še nekako držali stik z nami, potem pa smo si priigrali nekaj golov prednosti in polčas zaključili z prednostjo 10 zadetkov (9:19). Vseskozi smo igrali z vsemi igralci, ki so bili na voljo (počivala sta lažje poškodovana Redek in Gabrijel ter vratar Pangrc). V drugi polčas smo vstopili medlo in tako so se nam domačini približali. Po minuti odmora smo zaigrali resneje in tekmo končali z visoko zmago 41:25.

RK Trimo Trebnje: Zakošek, Rogelj, Pangrc, Kraševec, Horžen J. 3, Medved 5, Kukenberger 3, Jerlah 7, Kotar Ma. 6 Kotar Mi. 4, Hriberšek 5, Redek, Hostnik 1, Horžen K. 6, Brezovar 1, trener; Benjamin Teraš