Kadeti dosegli prvo zmago v polfinalu

KadetiV nedeljo, 12.1.2014 ob 18:40, se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala kadetska tekma med domačim Trimom ter gostujočo Škofjo Loko. To je bila prva tekma za trebanjske rokometaše v polfinalnem delu, v katerem ciljajo na prvo mesto v skupini. Slab prvi polčas, v katerem je šepal predvsem napad, so domači dobili za vsega en zadetek. Povzdignjeni glas trenerja v garderobi je zadostoval, da so v drugem polčasu domači igralci zaigrali kot prerojeno. Vodstvo na igrišču je po poškodbi Kotarja, v prvem polčasu, prevzel Gruden, ki je zelo dobro organiziral napade domačih. Prednost se je stopnjevala in na koncu znašala visokih 11 zadetkov.

RK TRIMO TREBNJE: RD LOKA 2012      31:20 (12:11)

RK TRIMO TREBNJE: Povhe, Gruden 3, Mlakar 5, Potrebuješ Gregor 4,Verbič 2, Mikec 2, Rajkovič 1 ,Kotar 7, Krevs 2, Vencelj, Stare, Potrebuješ Gašper 1, Zaplotnik 1, Željko 1, Urbič, Špelič;