Kadeti do zmage v Ormožu!

V soboto, 4.3.2017, smo kadeti RK Trimo Trebnje gostovali  pri vedno neugodnih tekmecih v Ormožu. Začeli smo zelo odločno in uspešno zaustavljali vse poskuse domačinov. Kmalu smo povedli s 2:5 in kasneje celo z 2:8. Odlično smo igrali v obrambi, kjer se je izkazal tudi naš vratar. V končnici prvega polčasa smo naredili nekaj napak v napadu in domačini so se nam približali na 6:9. V drugem polčasu smo nadaljevali z zavzeto igro v obrambi in vseskozi povečevali prednost. Končni rezultat 14:25 za Trimo.

RK Jeruzalem Ormož : RK Trimo Trebnje 14 : 25 (6 : 9)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Kraševec, Pangrc, Višček 1, Kmet, Jerlah 7, Pangerc 2, Horžen 7, Kukenberger 1, Redek 4, Majzelj 3; trener: Teraš Benjamin

Ormož

V soboto, 11.3.2017 ob 11.00, igramo v športni dvorani OŠ Trebnje tekmo proti aktualnim državnim prvakom RK Celje Pivovarna Laško. Vabljeni!