V sredo, 26.10, smo se kadeti Trima pomerili z ekipo RD Ribnica. Že na samem začetku tekmo smo prevzeli pobudo in hitro povedli s 4:1. Dobra igra v obrambi in razpoložen vratar sta nam omogočala nasprotne napade iz katerih smo povečevali prednost. na polčas smo tako odšli s prednostjo 7 zadetkov (17:10). S podobnim tempom smo nadaljevali tudi v drugem polčasu in s kolektivno igro prišli do zanesljive zmage 36:25.

Po prvem delu predtekmovalne skupine smo na drugem mestu z le enim porazom in šestimi zmagami, kar nas približuje glavnemu cilju – uvrstitev v polfinalno skupino državnega prvenstva.

RK Trimo Trebnje : RD Ribnica Riko hiše 36 : 25 (17 : 10)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Kraševec, Pangrc, Špelič; Horžen 6, Rajk 4, Jerlah 12, Višček 1, Redek 5, Mlakar, Majzelj 4, Kmet 4; trener: Benjamin Teraš

ribnica

Naslednjo tekmo igramo v domači dvorani v torek 8.11.2016 ob 18.20 uri. Vljudno vabljeni!