KAD: Zmaga v Črnomlju

Kadetska ekipa Trima je 1.10.2017 gostovala v Črnomlju in bila boljša od domačinov z 40:25 (18:11). Trimovci smo začeli odločno, vendar po lepi prednosti hitro popustili. Kot, da smo se zadovoljili z rezultatom smo mehko igrali v obrambi, v napadu pa so bili naši zaključki neodgovorni in domačini so se nam približali. Do polčasa so sledile boljše minute naših fantov in povedli smo z 18:11. na začetku drugega polčasa smo hitro razliko še povečali in tekmo zanesljivo dobili. Zaigrali so vsi igralci, čaka nas pa še kar nekaj dela, če bomo želeli igrati konstantno skozi celotno tekmo.

V soboto, 7.10.2017, nas čaka že naslednja tekma v domači dvorani proti odlični ekipi Ribnice. Vljudno vabljeni!

RK Črnomelj : RK Trimo Trebnje 25 : 40 (11:18)

RK Trimo Trebnje; Gaberc, Kovič; Čulk 3, Dular 1, Erman 1, Fortuna 4, Gole 3, Jevnikar, Kmet 7, Mlakar 1, Pangrc 5, Pečarič 4, Rajk 4, Rezelj 1, Višček 3, Vovk 1; trener: Benjamin Teraš