KAD: Zdesetkani do zmage v Mariboru!

V petek, 7.4.2017, smo kadeti Trima gostovali v Mariboru. Žal se nam je med tednom poškodoval igralec Amadej Jerlah, tako da smo se na tekmo odpravili le s sedmimi igralci in tremi vratarji. Kljub temu smo tekmo začeli odločno in hitro povedli 4:0. Z dobro obrambo in iznajdljivostjo v napadu smo domačine vseskozi držali na varni razliki 4 zadetkov. Na odmor smo odšli s prednostjo 13:17. V prvih minutah drugega polčasa je rdeči karton (3×2 min) dobil še Kmet in ostali smo brez menjave. Kljub temu smo z izredno borbenostjo in dobrimi obrambami vratarja Gabrijela nalet domačinov uspeli ustaviti in smo se potem, ko so se le ti približali na 4 zadetke (18:22) ponovno “odlepili” na 7 zadetkov prednosti. Tekmo smo mirno pripeljali do konca, ob zaključku pa se je med strelce vpisal še vratar Tim Pangrc.

RK Maribor Branik : RK Trimo Trebnje 26 : 32 (13 : 17)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Pangrc 1, Špelič, Horžen 7, Majzelj 3, Pangerc 8, Redek 6, Kmet 2, Kukenberger 4, Višček 1; trener: Benjamin Teraš

maribor8

Naslednjo tekmo igramo kadeti Trima doma v sredo, 19.4.2017, proti ekipi Ormoža. Vabljeni!