KAD: Trimo boljši od Ribnice

V soboto, 7.10.2017, smo Trimovci v domači dvorani gostili ekipo Ribnice, ki se je v tej starostni kategoriji v zadnjih letih redno uvrščala med najboljše ekipe v državi. Tekmo smo nekoliko nervozno odprli in prepustili pobudo gostom, ki so v 17. minuti povedli s štirimi zadetki prednosti (6:10). Po minuti odmora smo zaigrali bolje in do polčasa prišli le do zadetka zaostanka (13:14). V drugi del smo vstopili še odločneje in kmalu povedli za dva zadetka, z dobro igro pa smo povedli tudi za pet zadetkov in mirno pripeljali tekmo do konca ter zasluženo zmagali.

RK Trimo Trebnje : RD Ribnica 26:24 (13:14)

RK Trimo Trebnje: Špelič, Gaberc; Višček 4, Povše, Dular, Kmet 6, Rajk 7, Gole, Fortuna 2, Pečarič 3, Rezelj, Erman, Pangrc 2, Vovk, Jevnikar, Mlakar 2; trener: Benjamin Teraš