KAD: Poraz v Ribnici

V soboto, 25.11.2017, je kadetska ekipa Trima gostovala v Ribnici. Tekmo smo dobro začeli in se vseskozi menjavali v vodstvu z domačini. V sredini polčasa so nam domačini ušli za nekaj zadetkov, vendar smo jih kmalu ulovili in odšli na odmor s tremi zadetki zaostanka (18:15). V drugi polčas smo vstopili odločno, da popravimo igro v obrambi, vendar nam to nikakor ni uspevalo. Premehki smo bili v obrambi, v napadu pa je sledilo nekaj črnih minut in domačini so nam znova pobegnili. V zaključku tekme smo zmanjšali razliko in domačini so zasluženo zmagali s 35:29.

V nedeljo nas že čaka naslednja tekma v Kočevju.

RD Ribnica : RK Trimo Trebnje 35 : 29 (18:15)

RK Trimo Trebnje: Gaberc, Špelič, Kovič; Višček 4, Povše 1, Dular, Kmet 4, Rajk 6, Gole, Fortuna 1, Pečarič 8, Jevnikar, Rezelj, Erman 2, Pangrc 3; trener: Benjamin Teraš