KAD: MRK Krka premočna za Trimo

Kadeti RK Trimo Trebnje smo v nedeljo, 12.11.2017 gostovali pri sosedih v Novem mestu. Tekmo nismo začeli po naših željah, saj smo bili kljub dobri igri v obrambi nenatančni v napadu in domačini so povedli s 4:0. Kljub vodstvu domačinov se nismo predali in počasi zmanjševali prednost. Potem pa smo spet nespretno odigrali v napadu in Krka je povedla z 7 zadetki prednosti, ki smo jih do polčasa uspeli znižati na – 5. (16:11). Začetek drugega polčasa preslikava prvega, po naših napakah Krka povede, začne z delnim izidom 3:0 in spet smo lovili visok zaostanek, ki smo ga uspeli znižati, kaj več pa nam ni  uspelo in MRK Krka je zasluženo slavila. Nas čaka veliko dela in že naslednja tekma v četrtek 16.11.2017, ko gostimo ekipo Črnomlja.

Vljudno vabljeni!

MRK Krka : RK Trimo Trebnje 28:20 (16:11)

RK Trimo Trebnje: Gaberc, Špelič, Kovič; Dular 1, Erman 3, Fortuna, Gole, Jevnikar, Kmet, Mlakar, Pangrc, Pečarič 3, Povše 2, Rajk 6, Rezelj, Višček 5; trener: Benjamin Teraš