KAD: Krško v napeti končnici boljše od Trima

V nedeljo, 19.3.2017, smo kadeti RK Trimo gostili ekipo Krškega. Tekmo so bolje odprli gosti in povedli z 3:1. Kmalu smo jih ujeli in z zelo dobro obrambo tudi povedli. Z odlično obrambo smo pridobivali žoge in zelo dobro zaključevali napade, tako da smo na odmor odšli z lepo prednostjo 18:12. V drugem polčasu so gostje počasi začeli zmanjševati zaostanek in nas v 45 minuti tudi ujeli. Obramba ni bila več na najvišjem nivoju in tudi v napadu smo zgrešili nekaj 100 odstotnih priložnosti, kar je posledica tudi tega, da imamo majhno število igralcev. Kljub temu smo se borili vendar je bila ekipa Krškega v zaključku uspešnejša in zmagala z 28:30. Kljub porazu je potrebno pohvaliti vse fante za borbenost.

V soboto, 25.3.2017, nas čaka naslednja tekma v gosteh proti ekipi RD Ribnica.

RK Trimo Trebnje : RK Krško

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Kraševec, Pangrc, Špelič, Horžen 7, Jerlah 7, Kukenberger 1, Kmet 1, Pangerc 2, Majzelj 4, Rajk, Redek 6; trener: Benjamin Teraš