KAD: Kljub izredni borbi zmaga Gorenju

V soboto, 1.4.2017, smo kadeti Trima gostili vodilno ekipo polfinalne skupine B. Ekipa Gorenja je številčnejša in fizično močnejša, kljub temu pa se nismo predali. Tekmo so bolje odprli gostje in hitro povedli z 1:4. Kljub temu se nismo predali in smo nadaljevali z borbeno igro in kmalu naj je uspel priključek na 4:4. Dobri obrambi se je s svojimi obrambami priključil še vratar Gabrijel in s hitro tranzicijo smo uspeli povesti za 2 zadetka 9:7. V samem zaključku polčasa smo zadeli s težkega položaja in odšli na odmor s tremi zadetki prednosti 11:8. V drugem polčasu smo z borbenostjo uspeli držati stik z nasprotnikom, ki je izenačil v 40. minuti. Gostje so povedli za 2 zadetka in prednost uspeli zadrževati. Borili smo se in lovili priključek, kar nam žal ni uspelo in gostje so zmagali s 19:22.

Že v petek 7.4.2017 igramo naslednje srečanje v Mariboru proti RK Maribor.

RK Trimo Trebnje : RK Gorenje Velenje 19 : 22 (11 : 8)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Špelič, Pangrc; Horžen 2, Jerlah 3, Majzelj 4, Pangerc 4, Kmet, Kukenberger 3, Višček, Redek 3; trener: Benjamin Teraš