KAD: Dve tekmi in polovičen uspeh

Kadetska ekipa RK Trimo Trebnje je v preteklem koncu tedna odigrala dve srečanji in bila polovično uspešna. V soboto, 9.12.2017 smo se pomerili s trenutno še nepremagano ekipo Sviša in izgubili z rezultatom 23:29. V prvem delu igre smo zgrešili preveč čistih priložnosti in gostje so nam pobegnili ter polčas zaključili z visoko prednostjo 16:8. V drugem delu igre smo uspeli pokazati bolšo igro in malo omiliti poraz. Sviš je zasluženo slavil z 23:29.

RK Trimo Trebnje : RK Sviš 23:29 (8:16)

RK Trimo Trebnje: Špelič, Kovič, Gaberc; Dular 2, Erman 2, Fortuna 5, Jevnikar, Kmet 2, Mlakar 1, Pangrc 1, Pečarič 2, Rajk 6, Rezelj, Višček 2, Čulk; trener: Benjamin Teraš

V ponedeljek, 11.12.2017, smo kadeti Trima odigrali še zaostalo srečanje proti RK Črnomelj in zanesljivo slavili z 35:22 (17:12). kmalu na začetku srečanja smo povedli in prednosti nismo izpustili iz rok. Naše napake pri zaključnih strelih so botrovale temu, da že v prvem polčasu nismo ustvarili večje prednosti. Igrali smo z vsemi igralci in vsi so se vpisali med strelce.

RK Trimo Trebnje : RK Črnomelj 35:22 (17:12)

RK Trimo Trebnje: Špelič, Kovič, Gaberc; Dular 2, Erman 3, Fortuna 5, Povše 2, Kmet 1, Mlakar 3, Vovk 2,Pečarič 4, Rajk 4, Rezelj 1, Višček 2, Čulk 3, Gole 3; trener: Benjamin Teraš

Kadetska ekipa je v močni predtekmovalni skupini center II dosegla 5 zmag in 5 porazov ter osvojila 4. mesto. za vstop v polfinalno skupino bo igrala kvalifikacijski turnir, ki bo na sporedu 13./14.1.2018.

V tem tednu se bo večina ekipe (l 2002) udeležila močnega mednarodnega turnirja LOKOMOTIVA CUP 2017 v Brčkem (BIH).