Gostili novomeško Krko

Sobota, 25.8.2018;

Rokometaši Trima so odigrali novo trening tekmo. Tokrat so gostili Krko in na koncu zmagali z izidom 32 : 26 (14:13).

RK Trimo Trebnje : MRK Krka 32 : 26 (14:13)

V novi trening tekmi sta se na povratni tekmi pomerila Trimo in Krka. ZA razliko od prve tekme so bili tokrat boljši igralci Trima. Pri domačih niso igrali Brana, Udovič (trenerski seminar) ter Miha Kotar, pri gostih ni igral Okleščen. Začetek tekme je bil izenačen, do konca prvega polčasa so bili za odtenek boljši domačini. V drugem polčasu so igralci Trima ves čas vodili in na koncu tudi zmagali. Izkazal se je novinec Grbić, ki je bil tudi prvi strelec pri domačinih z 6 zadetki. Pri gostih je bil najbolj uspešen Papež z 9 zadetki.

Za Trimo so igrali: Bojanić 2, Cirar 1, Cvetko 1, Dobovičnik 5, Grandovec 2, Jerlah 2, Kotar Mar. 1, Kotar Mat. 4, Redek 2, Seferović 2, Sašek 4, Grbić 6, Urbič (11 obr), Hasić (3 obr).