sdb_14-15Dne, 29.11.2014 se je odvijalo 10. kolo predtekmovalne skupine CENTER II v Grosupljem med Trebnjem in Grosupljem. Tekma je bila za nas zelo pomembna, ker je bila odvisna od tega ali bodo naši SDB prišli v polfinale. Tekma se je začela z vodstvom štirih golov za Trebanjce. Ob polčasu je bil rezultat zaradi slabe igre 18:14 za Trebnje. Ob drugem polčasu, ko naj bi se malo zbrali so se to odločili tudi Grosupljčani. Rezali so naše najboljše igralce, a z nezbrano igro nam je vseeno uspelo pridobiti zmago in nove dve točki. Sedaj pa že v soboto, 6. 12. 2014, ob 10.00 igramo odločilno tekma za vstop v polfinale doma proti Kočevju.

RK GROSUPLJE : RK TRIMO  34:35 (14:18)

RK TRIMO TREBNJE: Vovk Ž., Mlakar G.3, Čulk A., Pate S. 1, Povše T.11, Rezelj T., Rajk M.17, Višček L.3, Kmet L., Gaberc M., Špelič T.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (STAREJŠI DEČKI B)

1. RK SVIŠ IVANČNA GORICA 9 9 0 0 285 : 191 (0:0) 18 (0) 0
2. RD RIKO RIBNICA 9 7 0 2 281 : 235 (0:0) 14 (0) 0
3. MRK KRKA 9 5 0 4 269 : 273 (0:0) 10 (0) 0
4. RK TRIMO TREBNJE 10 5 0 5 312 : 305 (0:0) 10 (0) 0
5. RK GROSUPLJE 9 4 0 5 211 : 223 (0:0) 8 (0) 0
6. RK GRČA KOČEVJE 8 1 0 7 222 : 272 (0:0) 2 (0) 0