sda-1V nedeljo, 13. 4. 2014, ob 17.00 se je v športni dvorani Kronos odvijala tekma 13. kroga polfinalne skupine A med ekipama  RK KRONOS in RK TRIMO TREBNJE. Trebanjci smo v tekmo odšli brez motivacije. Na začetku prvega polčasa sta se obe ekipi izmenjavali v vodstvu, nakar je gostom uspel delni izid 5:0 ter s tem do prednosti dveh zadetkov. Nato smo gosti malce popravili obrambo in rezultat ob polčasu je kazal  14:14. V drugem polčasu so  povedli domači in praktično celo tekmo vodili ter na koncu zasluženo zmagali z rezultatom 30:23. V vrstah gostov ni bilo razpoloženega igralca.

RK KRONOS : RK TRIMO TREBNJE  30:23 (14:14)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 3, Kotar Marko 7, Horžen K. 3, Medved Ž. 4, Brezovar A., Falkner L., Redek J. 5, Jerlah A., Majzelj T., Poglavc U., Pangerc U.1, Rogelj L. 1 obramba (17%), Zakošek Ž. 7 obramb (22%);