Foto in video: Visoka zmaga proti Dravi

Nedelja, 13.11.2016; Rokometaši Trima smo uspeli visoko premagati Dravo. Silovit začetek, ki 10 minut ni dopustil gola je kmalu pokopal vse upe gostov.

RK Trimo Trebnje : RK Drava 34 : 20 (16:9)

RK Trimo Trebnje: Cvetko 2, Djurdjevič 3(1), Florjančič 6, Grojzdek, Murčehajič 4(1), Skol, Kotar 3(1), Sikošek Pelko 1, Udovič 4, Sašek 4, Grandovec M., Mlakar 1, Grandovec T. 4, Mikec 2(1), Brana (5 obr), Urbič (10 obr).

RK Drava Ptuj: Rosič, Rajič 1, Sitar 1, Žuran 4, Jeftić 2(2), Bračič, Maroh 2, Hrupič 4, Šalamun, Gregorc 5(2), Reisman, Jensterle, Sabo, Krasnič, Belić 1, Prvonožac.

Tekmo smo začeli silovito in povedli z 5:0. Gola nismo prejeli celih 10 minut. Odlična obramba in Brana na golu sta nam omogočala lahke napade. Nato smo skozi cel polčas kontrolirali tekmo in počasi večali vodstvo. Visok rezultat nam je že prvi polčas omogočal rotacijo na vseh položajih, tako da se je minutaža razdelila. Vsi so minutažo dobro izkoristili in dodali svoj delež. Do polčasa smo vodili za 8, lahko pa bi bilo tudi več.

Drugi polčas smo začeli enako odločno, čeprav so najprej zadeli gostje. Nato smo počasi večali vodstvo. Obramba je zopet delovala dobro, drugi polčas je dobro svoje delo opravil Urbič. Tudi v drugem polčasu smo veliko rotirali in vsi igralci so izkoristili svoje minute. Vodstvo se je povečevalo do konca tekme in prav ob koncu bilo tudi najvišje. Zmaga nam je prišla prav, tokrat pa smo uspeli sestaviti praktično celo tekmo, kar nam prej ni uspevalo.