Enakovreden boj z reprezentanco Irana

Sreda, 27.8.2014; Rokometaši Trima so odigrali mednarodno prijateljsko tekmo z reprezentanco Irana. Tekma je bila odigrana v Zrečah, po izenačenem dvoboju pa so zmagali reprezentantje Irana.

Tekmo smo bolje odprli Trimovci in povedli tudi za 5 zadetkov. Ves prvi polčas smo kontrolirali rezultat in bili boljši nasprotnik. Poznala se je odsotnost rahlo poškodovanega Sušina in še nekaterih obolelih igralcev, zato močnega tempa nismo zdržali do konca. Polčas smo sicer dobili z razliko dveh zadetkov, v drugem polčasu pa je prišla do izraza izenačenost postav Irana. Trimovci nismo imeli dovolj menjav, da bi lahko spočili nosilce in Iranu se je uspelo odlepiti na 5 zadetkov razlike. V končnici smo uspeli priti na minus dva in imeli napad, za kaj več pa nam je zmanjkalo tudi znanja. Tekmo smo izgubili z izidom 30 : 26 (10:12), a smo z prikazanim lahko zelo zadovoljni. Strelci za Trimo so bili Murčehajić 10(6), Sašek 6 in Florjančič 4, Jelovčan je zbral 12 obramb.