Drugi del prvenstva nadaljevali zmagovito

Sobota, 13.12.2014; Rokometaši Trima smo dosegli še okroglo 10 zmago na gostovanju pri SVIŠ-u, ki je pomenila tudi začetek drugega dela prvenstva.

RK SVIŠ : RK Trimo Trebnje    27 : 34 (14:19)

RK SVIŠ: Pekeč, Tekavec, Nered 5, Potokar, Bregar 1, Marušič, Zavodnik 6 (3), Hrovat, S. Stopar 6, Pekolj 4, Košir 1, Kalabić 4, Kristan, G. Stopar, Bučar.

RK Trimo Trebnje: Jelovčan (9 obr), Brana (5 obr), Urbič (2 obr, 1 x 7m), Radelj 2, Skol 4 (2), Kotar 2, Sušin 2, Željko 1 (1), Potočnik 3, Udovič, Sašek 7, Ferkulj 3, M. Grandovec 1, T. Grandovec 3, Florjančič 5 (1), Križman 1.

Tekmo smo vzeli dovolj resno in od začetka povedli ter držali prednost parih zadetkov. Domačini so se na trenutke približali, a za kaj več smo imeli vedno pripravljen odgovor. Žal se nam je na polovici polčasa poškodoval Potočnik (gleženj), ki do konca tekme ni več igral. Njegov prispevek so dodali drugi igralci, na polčas se je odšlo z prednostjo 5 zadetkov, ko je kot sedmi igralec v polju zadel Kotar.

Drugi polčas smo slabše začeli in SVIŠ je v minuti dvakrat zadel. Kasneje smo se le zbrali in povečevali prednost. Ko je ta sredi drugega polčasa znašala že 8 zadetkov, smo počasi menjali ekipo. Tako so do konca tekme igrali vsi igralci v zapisniku in upravičili svojo nalogo. Vsi trije vratarji so dobro branili, svoj prvi prvoligaški gol pa je dosegel Urban Križman. Čestitke.

Sedaj nas že v torek, 16.12.2014 ob 19h v Trebnjem čaka 1/4 finalna tekma z Gorenjem, nato pa v soboto, 20.12.2014 ob 19h (prav tako v Trebnjem) zadnja letošnja tekma z ekipo Riko Ribnica.