Doma močnejši od Krke

Trebnje, 25. avg., 18.30, dvorana OŠ Trebnje.

RK Trimo Trebnje – MRK KRKA 29:23 (15:9)

Cvetko 2, Skol 1, Florjančič 4, Sašek 3, Horžen 1, Sikošek-Pelko 2, Pernovšek 2, Udovič 5, Djurdjevič 1, Rozman 5, Ma. Kotar 2, Mar. Kotar 1, Mi. Kotar, Brana, Urbič, Hasič.

Tokrat je v goste prišla ekipa iz Novega mesta, s katero so se domači v pripravljalnem obdobju že pomerili v začetku avgusta. Tekmo so bolje začeli gostje, ki so kmalu povedli in narekovali tempo igre. Pri rezultatu 4:6 je sledila boljša igra domačih, ki so zadevali iz vseh pozicij in hitro prišli do vodstva in varne razlike, ter polčas dobili z 6 goli razlike. Na zečetku drugega polčasa so se gostje približali na 15:12 vendar so se domači zbrali, še enkrat odlepili in tekmo zanesljivo zmagali. Priložnost so zopet dobili vsi igralci, tudi kadetski reprezentanti, ki so dobili nekaj časa za zaslužen počitek. Manjkala sta rahlo poškodovana Valentin Mlakar (mišica) in kapetan Tevž Grandovec, ki še vedno okreva po izpahu rame, ter Anže Ratajec, ki okreva po poškodbi kolena.

Trener Roman Šavrič po tekmi:
“Prva tekma v pripravljalnem obdobju, ko smo praktično lahko izkoristili vse igralce. Rotirali smo na 10-15 minut, kar se je večinoma izkazalo za dobro, imamo pa še nekaj dela pri določenih segmentih igre. Rezultat ni pomemben, pristop in zavzetost sta prava.”

Rokometaši bodo odigrali še eno pripravljano tekmo in sicer v gosteh pri RD Urbanscape Loka.

Photo 25-08-2017, 18 40 15 Photo 25-08-2017, 18 41 05 Photo 25-08-2017, 19 02 22 Photo 25-08-2017, 19 02 35