Dolgo pričakovana zmaga mladincev

mladinciV nedeljo, 16. 3 2014, je bila v dvorani OŠ Trebnje odigrana tekma med ekipama RK TRIMO TREBNJE in RK AJDOVŠČINA.

Tekmo so dobro odprli domačini in povedli za 3 gole, čeprav so igrali brez njihovega najboljšega strelca Uroša Udoviča. Rokometaši Ajdovščine so Trebanjce hitro ujeli, a na koncu prvega polčasa je Trimovcem uspelo narediti lepo prednost petih zadetkov (15:10). Drugi polčas so bolje začeli gostje in izenačili z delnim izidom 5:0 na 15:15. Nato je domači trener Boštjan Makovec zahteval minuto odmora. Trebanjci so zaigrali bolje, kar se je poznalo tudi na rezultatu, vodili so že za sedem zadetkov. Trener je nato veliko rotiral in ponudil priložnost vsem igralcem na klopi. Odličen pri domačih je bil tudi Baznik z 8 zadetki. Mladinci Trima so tako zabeležili novo, zelo potrebno zmago. Končni izid (27:22).

RK TRIMO TREBNJE : RK AJDOVŠČINA  15:10 (27:22)

RK TRIMO TREBNJE: Butkovec 1, Gruden, Rokavec, Jerlah 1, Križman S. 3, Križman U. 3, Kravcar, Ferlin, Lukšič, Krese, Urbič, Kotar 5, Baznik 8, Skol 6, Čeh;