Dobova do zaslužene zmage

Slaba igra v napadu premalo za novi točki

29. september, 19.00, dvorana OŠ Trebnje

Igralci Trima so doma pričakali MRD Dobova, ki je do 4.kroga zbrala točko, saj je v prejšnjem krogu po porazih remizirala doma proti RD Herz Šmartno. Kljub vsemu so gostje že v začetku tekme pokazali, da se danes ne mislijo kar predati in s trdo, moško igro pokazali domačim, da bo tekma zelo težka. Domači igralci so izjemno slabo igrali v napadu, prvi gol dosegli šele v 10. minuti, do drugega pa so prišli šele v 17. minuti!!! V napadu ni in ni steklo, preslabi zaključki in nezbranost je botrovala k vodstvu gostov čez celotni prvi polčas, ki se je končal z nizkih 7:12. Gostje so si s potrpežljivo in zbrano igro priigrali lepo vodstvo, ki so ga igralci Trima v drugem polčasu začeli počasi zmanjševati. V 53. minuti so se približali na -3, a bližje niso mogli. Gostje so na koncu zasluženo zmagali z 19:22, Trimo pa bo nove točke iskal v naslednjih tekmah.