9. zaporedna zmaga za SDB

V soboto, 15. 12. 2012, ob 12.30 je bila odigrana deveta tekma v predtekmovalni skupini center II za starejše dečke B. V domači dvorani so se pomerili proti RD Slovan in zmagali za 30 zadetkov ter tako ostajajo še naprej neporaženi v letošnji sezoni.  Končni rezultat tekme je bil 39 : 9  za Trimo.

RK TRIMO TREBNJE : RD SLOVAN    39   : 9    (21 : 6)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Marko 4, Kotar Miha 3, Horžen 6, Hriberšek 10, Candellari 1, Brezovar, Poglavc 4, Falkner 4, Medved 2, Jaklič 1, Majzelj 1, Jerlah Amadej 3, Rogelj  1 obramba (50%), Zakošek  16 obramb (67%);

Mladi trebanjski fantje so odigrali še eno dobro tekmo, tako da dvoma o zmagovalcu ni bilo. Fantje so odigrali granitno obrambo, saj so prejeli samo 9 zadetkov (prvi polčas šest in drugi polčas le tri). Priložnost za igro so dobili vsi fantje ter jo nekateri izkoristilo dobro, spet drugi ne. Vendar upajmo, da bo naslednjič boljše. Še vedno pogrešam več razmišljanja pri nekaterih igralcih. Najboljši strelec je bil David Hriberšek, ki je dosegel 10 zadetkov. Fante v predtekmovalni skupini čaka samo še zaostala tekma proti Slovanu, ki bo odigrana v soboto, 22. 12. 2012, ob 11.30. Nato pa sledi priprava na polfinale, ki se začne v začetku januarja. Fantje le pridno trenirajte še naprej!

LESTVICA STAREJŠI DEČKI B (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)

1. RK TRIMO TREBNJE 9 9 0 0 364:224 (0:0) 18 (0) 0
2. MRK KRKA 8 6 0 2 287 : 168 (0:0) 12 (0) 0
3. RK SVIŠ PEKARNA GROSUPLJE 9 6 0 3 292 : 244 (0:0) 12 (0) 0
4. RK ČRNOMELJ 8 3 0 5 232 : 265 (0:0) 6 (0) 0
5. RK GRČA KOČEVJE 9 2 0 7 237 : 342 (0:0) 4 (0) 0