sdb-1V petek, 25. 4. 2014, se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma 14. kroga polfinalne skupine A med domačim Trimom in gostujočim Svišem iz Ivančne Gorice. Tekma je bila cel čas izenačena, saj Trebanjci v tekmo nismo stopili motivirano in smo imeli veliko težav v igri, predvsem v obrambi. Polčas se je končal z rezultatom 17:12. Na koncu se je tekma le razpletla v naš prid in Trimo je slavil 9. zaporedno zmago z rezultatom 33:27. Sta pa imela krstni nastop pri starejših dečkih B igralca Nik Šenica in Martin Rajk ter svoje prve minute dobro izkoristila. Sledi samo še zaključni turnir, ki bo 24. ali 25. maja., ko se bodo mladi Trimovci potegovali za mesta od 5-8 v državi.

RK TRIMO TREBNJE : RK SVIŠ   33:27 (17:12)

RK TRIMO TREBNJE: Rajk M. 2, Smolič M. 1, Marinčič M., Kukenberger A. 2, Kraševec T., Pangerc U. 8, Redek J. 10, Jerlah A. 3, Majzelj T. 6, Šenica N. 1, Špelič T. 2 obrambi (33%), Pangrc T. 4 obrambe (28%), Gabrijel T. 3 obrambe (21%);