Novice

4. turnir (zaključni) RK Trimo Trebnje v mini rokometu

VABILO
Spoštovani starši in ostali ljubitelji rokometa!
Vabimo Vas na 4. turnir (zaključni) RK Trimo Trebnje v mini rokometu, ki bo v soboto 2.6.2018 ob 9.00 uri v športni dvorani OŠ Trebnje.

Naši najmlajši rokometaši 1. in 2. razreda bodo pričeli s turnirjem ob 9.00, ob 10.30 pa bodo s turnirjem nadaljevali rokometaši 3., 4. in 5. razredov, ki vadijo na osnovnih šolah Dobrnič, Veliki Gaber, Nemška vas, Mirna in Trebnje.

Na zaključnem turnirju za sezono 2017/2018 bi Vam radi naši najmlajši člani predstavili svoje rokometne vragolije na igrišču, zato Vas vljudno vabimo da si jih ogledate na delu, jih  športno vzpodbujate ter skupaj z njimi uživate v igri!

Zaključni Trimov turnir v mini rokometu
1. in 2. razred)

Organizator, termin : RK Trimo Trebnje, sobota 2. 6. 2018

Urnik tekmovanja : Pričetek turnirja ob 9.00, čas igranja 1-krat 12 min. Otroci pridejo v telovadnico ob 8.30!

IGRIŠČE  1

2. razred

IGRIŠČE  2

1. razred

1.     Tekma:

OŠ Trebnje 1: MIX GABER, NEM. VAS, DOBRNIČ, MIRNA

2.     Tekma:

1.razred MODRI : 1.razred ZELENI

3.     Tekma:

OŠ Trebnje 2: OŠ Trebnje 1

4.     Tekma:

1.razred ORANŽNI : 1.razred MODRI

5.     Tekma:

OŠ Trebnje 2: MIX GABER, NEM. VAS, DOBRNIČ, MIRNA

6.     Tekma:

1.razred ZELENI : 1.razred ORANŽNI

7.     Tekma:

MIX GABER, NEM. VAS, DOBRNIČ, MIRNA : OŠ Trebnje 1

8.     Tekma:

1.razred ZELENI : 1.razred MODRI

9.     Tekma:

OŠ Trebnje 1 : OŠ Trebnje 2

10. Tekma:

1.razred MODRI : 1.razred ORANŽNI

11. Tekma:

MIX GABER, NEM. VAS, DOBRNIČ, MIRNA : OŠ Trebnje 2

12.  Tekma:

1.razred ORANŽNI : 1.razred ZELENI

Turnir se bo končal predvidoma ob 10.30.

Zaključni Trimov turnir v mini rokometu

(3., 4. in 5. razred)

 

Termin : sobota, 2. 6. 2018

Urnik tekmovanja : Pričetek turnirja ob 10. 30, čas igranja 1-krat 12 min.

IGRIŠČE  1

3. razred

IGRIŠČE  2

4. in 5. razred

1.     Tekma:

OŠ Trebnje 2: Ekipa podružničnih šol

     2.Tekma:

OŠ Trebnje 2: Ekipa podružničnih šol

3.     Tekma:

Ekipa podružničnih šol: Ekipa zeleni

4.     Tekma:

Ekipa podružničnih šol: OŠ Mirna 1

5.     Tekma:

Ekipa zeleni: OŠ Trebnje 1

6.       Tekma:

OŠ Mirna 1: OŠ Trebnje 1

7.       Tekma:

Ekipa podružničnih šol: Ekipa oranžni

8.       Tekma:

OŠ Mirna 2: Ekipa podružničnih šol

9.       Tekma:

OŠ Trebnje 1: Ekipa oranžni

10.  Tekma:

OŠ Trebnje 1: OŠ Mirna 2

11.  Tekma:

OŠ Trebnje 2: Ekipa zeleni

12.  Tekma:

OŠ Trebnje 2: OŠ Mirna 1

13.  Tekma :

Ekipa podružničnih šol: OŠ Trebnje 1

14.  Tekma:

OŠ Trebnje 1: Ekipa podružničnih šol

 

15.  Tekma:

Ekipa oranžni: OŠ Trebnje 2  

16.  Tekma:

OŠ Mirna 2: OŠ Trebnje 2

Turnir se bo končal predvidoma ob 12. 30.