VIDEO in FOTO: 18. zaporedna zmaga za SDA

V četrtek, 14. 3. 2013, ob 16.45 je bila v športni dvorani Trebnje odigrana zaostala polfinalna tekma za starejše dečke A. Njihov nasprotnik je bil RD Izola. Trebanjski rokometaši so zmagali za 18 zadetkov  in tako ostajajo  še naprej neporaženi ter zasedajo 1. mesto v polfinalni skupini A.

RK TRIMO TREBNJE : RD IZOLA      36 : 18    (17 : 11)

RK TRIMO TREBNJE: Verbič 8 (3), Špelič 4, Potrebuješ 5, Kotar Miha 4, Hriberšek 2, Poglavc 1, Horžen 4, Kotar Marko 4, Rajkovič, Medved, Stare 6 obramb (30%), Senica 1 obramba (33%), Zakošek 2 obrambi (50%);

[singlepic id=1379 w=320 h=240 float=left]Trebanjci so tekmo začeli odločno ter v 4. minuti povedli 3:0. V prvih 11. minutah tekme je obramba delovala fantastično, saj so Trimovci prejeli le en gol (4:1). Sledil je manjši padec v obrambi, vendar zmaga ni bila ogrožena niti v enem trenutku. Polčas se je končal s prednostjo 6 zadetkov za domačine (17:11)

V drugem polčasu je obramba delovala še bolje, saj je prejela vsega 7 zadetkov. Trimovci so dosegali lahke zadetke iz protinapadov ter prednost je naraščala. Najvišja je znašala ravno ob koncu tekme, ko so domačini zmagali za kar 18 zadetkov.

Naslednja tekma starejših dečkov A bo v nedeljo, 17. 3. 2013, ob 10.30 v domači športni dvorani proti RD Mokerc-Ig.