Novice

1. Trimov turnir v mini rokometu

V soboto, 2.12.2017, bo v OŠ Trebnje potekal 1. Trimov turnir v mini rokometu v sezoni 2017/18. Vljudno vabljeni, da se ga udeležite in si ogledate najmlajše na delu.

  1. Trimov turnir v mini rokometu

Termin : sobota, 2. 12. 2017

Urnik tekmovanja : Pričetek turnirja ob 10. 00, čas igranja 1-krat 10 min (rezultatov ne beležimo). Otroci pridejo v telovadnico ob 9.30 in počakajo do konca turnirja, ker jih po koncu čaka slikanje in presenečenje!

IGRIŠČE  1

(skupina A in B)

IGRIŠČE  2

(skupina C in D)

1.     Tekma: Skupina B

OŠ Trebnje 2. R.(1.ekipa): OŠ Veliki Gaber

2.     Tekma:  Skupina C (3. razred)

 

OŠ NMV./DOB.: OŠ Trebnje 1

3.     Tekma: Skupina A

OŠ Trebnje 1. R.(1. ekipa): OŠ Trebnje 1.                                                               R.(2. ekipa)

4.     Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Trebnje 1: OŠ Mirna 1

5.     Tekma: Skupina B

OŠ Trebnje 2. R.(2.ekipa): OŠ Trebnje 2. R.(3.ekipa)

6.     Tekma:  Skupina C (3. razred)

 

OŠ Trebnje 1: OŠ Trebnje 2

7.     Tekma: Skupina A

OŠ Trebnje 1. R.(3. ekipa): OŠ Trebnje 1. R.(4 .ekipa)

8.     Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Trebnje 2: OŠ Mirna 2

9.     Tekma: Skupina B

OŠ Trebnje 2. R.(1.ekipa): OŠ Trebnje 2. R.(2.ekipa)

10.   Tekma:  Skupina C (3.razred)

 

OŠ NMV./DOB.: OŠ Trebnje 2

11.   Tekma: Skupina A

OŠ Trebnje 1. R.(1. ekipa): OŠ Trebnje 1. R.(3 .ekipa)

12.    Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Trebnje 1: OŠ NMV/DOB/VG

13.   Tekma: Skupina B

OŠ Trebnje 2. R.(2.ekipa): OŠ Veliki Gaber

 

14.     Tekma:  Skupina C (3. razred)

 

OŠ NMV./DOB.: OŠ Trebnje 1,2

15.   Tekma: Skupina A

OŠ Trebnje 1. R.(2. ekipa): OŠ Trebnje 1. R.(4 .ekipa)

16.    Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Mirna 1: OŠ NMV/DOB/VG

17.   Tekma : Skupina B

OŠ Trebnje 2. R.(1.ekipa): OŠ Trebnje 2. R.(3.ekipa)

 

18.     Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Trebnje 1: OŠ Mirna 2

19.  Tekma: Skupina A

OŠ Trebnje 1. R.(1. ekipa): OŠ Trebnje 1. R.(4 .ekipa)

20.   Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Trebnje 2: OŠ NMV/DOB/VG

21.   Tekma: Skupina B

OŠ Trebnje 2. R.(3.ekipa): OŠ Veliki Gaber

 

22.    Tekma:  Skupina D (4. razred)

 

OŠ Trebnje 2: OŠ Mirna 1

23.   Tekma: Skupina A

OŠ Trebnje 1. R.(2. ekipa): OŠ Trebnje 1. R.(3 .ekipa)

24.    Tekma:  Skupina D (4.razred)

 

OŠ NMV/DOB/VG: OŠ Mirna 2

Po tekmah mini rokometa, sledi še medsebojna tekma MDB na velikem igrišču.

Turnir se bo končal predvidoma ob 12. 30.

Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. Številko 031 512 702 (Marko Radelj).

RK Trimo Trebnje