Spletna stran
Nova!
ROKOMETNI KLUB
Trimo Trebnje
Navijajte za
NAS!
Trebanjci na gostovanju v Mariboru klonili

Trebanjci na gostovanju v Mariboru klonili

Naša članska ekipa je na prvi tekmi 7. kroga NLB lige gostovala pri Mariboru in izgubila z rezultatom 29:25. Varovanci Benjamina Teraša so v končnici...
SDA in kadeti do zmage, mladinci klonili proti Urbanscape Loki

SDA in kadeti do zmage, mladinci klonili proti Urbanscape Loki

Ta konec tedna so bile na delu tri selekcije RK Trima Trebnjega. Ekipi starejših dečkov A in kadetov sta slavili pred domačo publiko proti Riku Ribnici,...
V sredo se odpravljamo na Štajersko

V sredo se odpravljamo na Štajersko

Trebanjce po tesnem porazu s Celjem Pivovarno Laško (več o tem klikni TUKAJ), v sredo čaka še četrto gostovanje v letošnji sezoni. Odpravljamo se namreč...
VIDEO INTERVJU: Gostili smo Nenada Stojakoviča

VIDEO INTERVJU: Gostili smo Nenada Stojakoviča

Pred sredino tekme med Trimom Trebnjem in Celjem Pivovarno Laško smo opravili video intervju z nekdanjim igralcem našega kluba – Nenadom Stojakovičem, ki...
Trebanjci na gostovanju v Mariboru klonili
Trebanjci na gostovanju v Mariboru klonili
SDA in kadeti do zmage, mladinci klonili proti Urbanscape Loki
SDA in kadeti do zmage, mladinci klonili proti Urbanscape Loki
V sredo se odpravljamo na Štajersko
V sredo se odpravljamo na Štajersko
VIDEO INTERVJU: Gostili smo Nenada Stojakoviča
VIDEO INTERVJU: Gostili smo Nenada Stojakoviča

Napovednik tekem

20.10.18, SOB., GROSUPLJE : TRIMO OB 15:00, KADETI
20.10.18, SOB., RIBNICA : TRIMO OB 11:30, MDA
20.10.18, SOB., RIBNICA : TRIMO OB 10:00, MDB
22.10.18, PON., IZOLA : TRIMO OB 19:15, MLADINCI

OSTALE NOVICE

Lestvica

Člani

Mladinci

Kadeti

SDA

MestoEkipaTočke
1.RD RIKO RIBNICA 11
2.RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO10
3.RK GORENJE VELENJE8
4.RK MARIBOR BRANIK8
5.MRK KRKA 7
6.RK TRIMO TREBNJE 7
7.RK JERUZALEM ORMOŽ 6
8.RD URBANSCAPE LOKA 6
9.MRD DOBOVA4
10.RD KOPER 20133
11.RK DOL TKI HRASTNIK2
12.RK SVIŠ IVANČNA GORICA2
MestoEkipaTočke
1.RD URBANSCAPE LOKA 8
2.RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO4
3.RD BUTAN PLIN IZOLA4
4.RK JERUZALEM ORMOŽ 4
5.MRK KRKA 4
6.RK SVIŠ IVANČNA GORICA4
7.RD HERZ ŠMARTNO4
8.RK GORENJE VELENJE2
9.RD KOPER 20132
10.RK MARIBOR BRANIK2
11.RD LL GROSIST SLOVAN2
12.RK TRIMO TREBNJE 0
MestoEkipaTočke
1.MRK KRKA 10
2.RD RIKO RIBNICA 4
3.RK TRIMO TREBNJE 4
4.RK METLIKA1
5.RK GRČA KOČEVJE 0
6.RK GROSUPLJE0
MestoEkipaTočke
1.MRK KRKA 8
2.RK METLIKA4
3.RD RIKO RIBNICA 4
4.RK TRIMO TREBNJE 2
5.RK SVIŠ IVANČNA GORICA2
6.RK ČRNOMELJ0

Facebook